31 Ekim 1990 yılında Adana'da doğdum. Akdeniz Kolejinde başladığım öğrenim hayatıma Lefke Avrupa Üniversitesinde  Bankacılık ve Finans bölümü okuyarak tamamladım.
Akrep burcu olmakla beraber Akrep kadınının bakımlı ve gösterişli halinin en güzel örneği olduğum söylenir :) İnatçı, düzenli,dakik,çok hızlı konuşan :) cana yakın, dürüst, "hııı şu saçları güzel olan kız mı? :) " diye tarif edilen biriyimdir.
"Pozitif düşün pozitif yaşa" cümlesini hayatıma  ve yüzümdeki hiç eksilmeyen gülümsemeye yerleştirdim.Çevreme verdiğim güzel enerjilerin bana, hayatımda güzellik olarak döndüğü kanaatindeyim ..
Hayatımdaki güzelliklerin birtanesi de  blogumdur. Çevremdekilerin sürekli " nereden aldın, nasıl yaptın ,vs." sorularına cevap vermek ve hayatımın belli bir kısmını paylaşmak için 12 Mart 2012 de blogumu açmaya karar verdim. Blogumda her türlü paylaşımın yanı sıra düzenli paylaştığım bölümler de var.Sizler için yaptığım "Kombin Önerileri" bölümü ve "Takı Tasarım-Satış"  bunların başında gelir. Bana gelen hertürlü e-maillerinize  " bu konuda hiçbir eğitim almamış olmama rağmen " tarzıma ,zevkime ,ve kültürüme dayanarak birebir  cevap veriyorum.Amatörce başladığım blogumu zaman,birikimlerim, konuk olduğum sitelerde, bunlardan biri Acunn.com un Kadın sayfasında yazdığım moda yazıları  ve başka sitelerdeki moda yazılarım ile profosyonelleştirmeyi amaçlıyorum.
Özenle sizler için seçtiğim paylaşımları bensukaya.com'dan takip edebilir, hayatınıza farklı bakış açıları getirebilirisiniz;)