Nerelerden Alıyorum,Uygun Fiyatlar ve Dahası ;)
Herkese mutlu pazarlar ;) Son zamanlarda sizleri yepyeni sitelerle tanıştırmak beni çok mutlu ediyor , hem ben yeni keşiflerimi sizlerle paylaşıyorum hem de hoşuma giden parçaları sizlerle belirliyorum... Çok uzun zamandır yabancı alışveriş siteleri aktif bir şekilde kullananlardanım, birçoğunuz bunu biliyorsunuz.. Hatta bu konuda çokça mail alıyorum. Kargo ücreti , gümrük vs.. Bu zamana kadar gümrüğe takılan herhangi bir ürünüm olmadı çok şükür inşallah bundan sonra da olmaz ;) Genellikle ücretsiz kargo ( free shipping) seçeneğini tercih ediyorum, bazen çok az bir miktar (5-10 dolar arası) ürünün üzerine kargo ücreti eklenebiliyor, bunlarda tercih ettiğim seçenekler arasında oluyor. 

Ve bu zamana kadar yabancı bir siteden alışveriş yapmaya çekinen varsa bence tabularını yıkabilir.. Benimle birlikte bu tabularınızı yıkacağınızdan eminim ;) 

Şimdi gelelim Ahaisshopping e ;) Burada sizlere güzel fikir olması açısından benim beğendiğim , alacağım , ücretsiz kargo seçeneği olan ürünlerden seçimler yaptım ve fiyatları her zamanki gibi inanılmaz uygun ;)

Haydi neler seçmişim başlayalım o zaman...
    
İşte sizler için seçtiğim,  fiyatları inanılmaz uygun hemde hiçbir kargo ücreti ödemeden sahip olabileceğiniz ürünler ;) Umarım sizlere kombin önerilerim dışında paylaştığım alışveriş siteleri ilede ilham verebiliyorumdur...Haydi o zaman hiç vakit kaybetmeden Ahaisshopping e bir göz atın ;)

Yılbaşına Özel Promosyon için tık tık
Christmas Promotion is  Here 
Sevgiyle Kalın 1 yorum:

goklins dedi ki...

Fiyatlar çok uygun gerçekten, siz alışveriş yaptınız mı buradan kaç günde geliyor?

Yorum Gönder