Bu Sezonun En çok Tercih Edilen Kaban Modelleri


Merhaba arkadaşlar ;) Kara kışın kapımıza dayandığı şu günlerde birçoğunuz hala kaban arayışındaysa sizler için seçtiğim modellere göz gezdirmenizi tavsiye ederim ;)
Kışlık kabandan beklentimiz nedir ? Deseni mi?  Duruşu mu? Yoksa uygun fiyat olması mı? Sanırım bunların hepsini isteriz.. Peki bu sezon sıkça gördüğümüz " aa bu tam benlikmiş dediğimiz"  kaban modellerini
Foymall sayesinde ayağınıza getirdim ;) 

Sizler için belirlediğim bu modelleri ben çok beğendim . Kışın hem soğuktan korunup hemde şıklığından ödün vermek istemeyenler için güzel bir alternatif olabilir diye düşünüyorum. 

Bakalım bu sefer neler seçmişim ;)İlk olarak benim gibi Leopar desen severseniz aradığınız model bu olabilir.. Özellikle heryerinin leopar olmayışı , kol kısmındaki deri detayı ben çok sevdim..


Hemen ürün incelemesi için TIK TIK 


Kış mevsiminin bunaltıcı , soğuk havasını  bu mont ile ısıtabilirsiniz ;)

Hemen ürün incelemesi için TIK TIK Ahhh o dantel yokmu o dantel ;) Yine süper bir ceket ortaya çıkarmış, inanın buna tek kelimeyle bayıldım!


Hemen ürün incelemesi için TIK TIK
Bu aralar sıkça rastladığımız bir model daha . Haki ve siyahın muhteşem uyumu...


Hemen ürün incelemesi için TIK TIK 


Bu sezonun trend ceketlerini bu  ürünle netleştirmiş olduk ;) Kolları deri detaylı 2 parçalı kabanlar bu sene çok moda, sizde gardolabınıza böyle bir parça ekleyebilirsiniz..


Hemen ürün incelemesi için TIK TIK


Benim tarzım daha spor ama biraz da şıklık olsun diyenler bu mont modelini tercih edebilirler...


Hemen ürün incelemesi için TIK TIK Yine bayıldığım gardolabımda mutlaka olması gereken süper bir model...


Hemen ürün incelemesi için TIK TIK Yine aynı tarz farklı model bir deri ceket...


Ürün incelemesi için hemen TIK TIK 

Sizler için yine uygun fiyata Foymall dan süper modeller seçtim . Sizde siteyi daha detaylı inceleyerek farklı modeller bulacağınızdan eminim.. Umarım seçtiğim modeller size ilham verebilmişdir ;)


Sevgiyle Kalın...


0 yorum:

Yorum Gönder