Gül Suyunun Ciltteki Mucizeleri

Merhaba arkadaşlar, güzel,taze ve capcanlı bir cilt istiyorsanız,ciltteki kırışıklıklar için doğal çözümler arıyorsanız ya da cilt lekelerinden şikayetçi iseniz sizlere doğal önerim ,gülsuyu.
Gül suyu ciltte mucizeler yaratacak bir çözüm..Cildinize tazelik ve canlılık kazandırdığı gibi ,ciltteki lekelerin yok edilmesi ve kırışıklıkların azaltılmasında da oldukça faydalı.Şimdi sırayla cilt lekeleri ,kırışıklıklar ve göz altı morlukları için gül suyunun faydalarını görelim

CİLT LEKELERİ İÇİN GÜL SUYU : Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz,cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp ,cildinize kullandığınız zaman,cildiniz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.

CİLT KIRIŞIKLIKLARI İÇİN GÜL SUYU : Yaşınız ilerledi ve zamanla ciltte kırışıklıklar oluşmaya başladı diye sakın üzülmeyin. Çaresi var elbette. Gül suyu mucizesine tanık olun ve bu tarifi uygulayın.

*2 yemek kaşığı kil
*1 çay kaşığı gül yağı
*1 çay kaşığı kayısı yağı
*1 çay kaşığı avokado yağı
*1 çay kaşığı buğday yağı

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ: Kilin içine diğer malzemeleri koyarak çamur haline gelene kadar karıştırın.Elde ettiğiniz maskeyi, göz ve dudak çevresi hariç, tüm yüzünüze sürün ve 20 dakila beklettikten sonra yıkayın. Daha sonra cildinizi gül suyu ile temizleyin..

GÖZ ALTI MORLUKLARI İÇİN GÜL SUYU : Göz altlarını gül suyu ile temizlemek ,göz altında oluşmuş yağ bezeleri,yorgunluk ve morlukların giderilmesine yardımcı oluyor

5 yorum:

tokideki ses dedi ki...

gül suyunu ben her gün gece yatmadan önce yüzüme tonik yaparak yatıyorum vede çok memnum bence kimyasal toniklerden çok daha etkili vede güzel sonuçlar veriyor.:)

nevrotik dedi ki...

Ben de her gün, makyaj temizleyicisinden sonra tonik olarak gül suyu ile siliyorum tüm yüzümü^^
Doğal çözümler gibisi yok, teşekkürler^.^

Adsız dedi ki...

Bensucum yine çok güzel bir konu yayınlamışsın..Senin de kullandığını bildiğim doğal ürünleri olan markaları da bizimle paylaşırsan çook sevinirim..Gökçe I.

Seyma Mektepli dedi ki...

Ben bir hafta boyunca geceleri pamukla yüzüme uyguladım. Gözeneklerimi sıkılaştırdı :)

beyza aydin baser dedi ki...

Gül yağı oldukça pahalı bir üründür. İnternette küçük bir araştıma yaptığınızda fiyatların ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz (gramı yaklaşık 16 tl civarlarında)
Gül suyu, pek tabi olarak gül yağına göre çok daha ucuz.
Gül suyu üreten pek çok firma var (bunların en iyisi Isparta'da mevcuttur. Çünkü bildiğiniz üzere Isparta'nın gülü meşhurdur)
Marka tercihinizi Gülbirlik'ten yana kullanmanızı öneririm. Bu markanın ürünleri diğerlerine nazaran daha kalitelidir.
İstanbul'da Gülbirliğin mağazaları var. Yanlış hatırlamıyorsam bir kaç büyük alışveriş merkezinde daha var.
Rosense ve Sweet Rose Gülbirlik firmasının yan kuruluşlarıdır.
http://www.gulbirlik.com/ adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Gönder