Tam 1 Yıl Önce Bugün...

Tam 1 yıl önce bugün Bensu Kaya blogun ilk temelini attım,blog nasıl açılır, nasıl yazı yazılır hiç bir bilgim yokken 12 mart gecesi bilgisayar başında ufak bir araştırma sonucunda blogumu açmaya karar verdim...Doğruyu söylemek gerekirse bu kadar ilerleyebileceğimi hiç düşünmemeştim.Hoşuma giden ,beğendiğim fikirleri yakın çevremle paylaşmak için açmıştım..Bu alanda hiçbir eğitimimin olmamasına rağmen,gördüklerime,tarzıma,zevkime güvenerek... Takip ettiğim bloglar,internette sürekli yeni şeyler arama çabası ,sanırım bana en büyük ilhamdı..

Blogumu iş olarak görseydim belki bu kadar zevk almazdım. Tam 1 yıldır blogumla bütünleşmiş durumdayım. Bunun yanı sıra tanımadağım onlarca güzel insan tanıdım.. Yorumlarını hiçbir zaman eksik etmeyen , benim hakkımdaki güzel düşüncelerini,fikirlerini paylaşan siz 1007 takipçime sonsuzz teşekkürler... Evet tam 1 yılda 1000 kişiyi aştık, bunun yanı sıra facebook sayfamdan, twitter sayfamdan güzel dileklerini esirgemeyen sürekli bana destek olan arkadaşlarıma,yakın çevreme teşekkürler.. Emin olun okuyucu yorumu,beğenisi blogu en üst seviyeye çıkaran en önemli şey sanırım..Bugüne kadar duygularımı,düşüncelerimi samimi bir dille anlatmaya özen gösterdim, belkide bu yüzden bu kadar ayakta durdum.

 Bugüne kadar yaptığım en iyi hobim blogumdur.. Blogumla o kadar bütünleştimki  iş hayatıma atıldığım zamanda her zaman yanımda olacak, belkide işim olacak..

Elimden geldiğince aktif olarak paylaşımlar,yararlı bilgiler vermeye devam edeceğim.1 yılda , bu alanda kendimi çok geliştirdim,pratikleştim. 

Aslında söylenecek yazacak o kadar çok şey var ki sizide sıkmak istemem:) Çünkü bu süreçte çok güzel olaylar yaşadım,destek aldım,tanımadağım kişilerden yüzlerce mesaj aldım.. Tabi aralarda parazitlerde olmadı değil, blogumu bilerek "adsız" yorumlara kapamadım. Kimisi kıskançlığından ,kimisi kötülemek için kendi çaplarında yorumlar yazdılar onlarda blogumun tuzu biberi :) Her güzel başarılarda parazitler mutlaka olacaktır:))  Bu blog benim günlüğüm, benim kendi kişisel sayfam beğenen gelir beğenmeyende birdaha uğramaz. Ama yorum bırakmadan asla gitmezler:)) 

Eğer bu veya daha farklı alanlara ilginiz var ise mutlaka peşinden koşmanızı tavsiye ederim.Blogumda geçirdiğim her dakika kendimi daha mutlu hissediyorum. Belki İstanbulda yaşıyor olsaydım alternatiflerim daha çok olurdu, fakat şartlarım ve imkanlarım doğrultsunda bunu yapabilmek bile benim için gurur verici...


BENİ BU SÜREÇTE YALNIZ BIRAKMAYAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER !!!

11 yorum:

Şebnem Kayaol dedi ki...

Tebrikler:) bence de büyük mutluluk açıkcası:)
darısı başımıza:)

bana da beklerim

http://alisverismakyaj.blogspot.com

Selma's world dedi ki...

nice yıllara cnm. beğenerek izliyorum.

Reklam Turko dedi ki...

Süper seni takip etmicezde kimi edicez :) Daha bunlar başlangıç seneye kadar 5-6 bin takipçiyi bulur bence Reklam Turko

dogukan yuksel dedi ki...

tebrikler bensu hanim basarilarinizin devamini diliyorum..

Terzi -mankeni dedi ki...

Mutlu yıllar :) 1000 takipçiden çok daha fazlasını hak ediyorsun :) başarılarının devamını dilerim :)

Nerwen dedi ki...

birinci yılın kutlu olsun :) blog benim için de güzel bi hobi oldu. blog yazmak kadar diğerlerini okumak da eglenceli. senin blogun da içten olduğu için bu kadar seviliyor senin dediğin gibi. hep böyle kal :) sevgiler

bensu dedi ki...

Şebnem Kayaol: Çok teşekkür ederim güzel blogunuzu severek ziyaret ettim başarılar,sevgiler...
Selma's world: Çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiniz..
Reklam Turko: Çok teşekkürler:)) inşallah 5bin 6 binleride görürüm :)
dogukan yuksel: Teşekkürler Doğukan bey mutlu ettiniz beni yorumuzla :)
Terzi -mankeni: çokk teşekkür ederim ya süpersiniz :)))
Nerwen: Çok teşekkürler. Aynen benim içinde blog yazmak,okumak en büyük hobim oldu.Güzel dileğinizz için tekrar teşekkürler sevgiler...

gooogoook dedi ki...

Tebrikler:) nice güzel paylaşımlara o halde:) Blogunuzla, ve güzel insanlarla nice senelere...:)

bensu dedi ki...

çok teşekkürlerrr ;)

Zeynep Hümeyra Dokanak dedi ki...

1.yılın kutlu olsun Bensu :)
Çok daha güzel ve büyük başarılarla daha nice senelere :)

bensu dedi ki...

Zeynep Hümeyra Dokanak: Çok teşekkür ederimm :))))

Yorum Gönder