Parlak Saçlar İçin Ünlülerden Tavsiyeler!

Güzellikleri için çalışan birçok danışanları olduğundan bu sorunun cevabını ünlülerden daha iyi kimse veremez herhalde… İşte Ünlü yıldızlardan bazılarının saç bakım sırrı:
 Jennifer Lopez
Sırrı: Bira
Jennifer Lopez, parlak saçlarının sırrını itiraf etti: Bira. Lopez, birayı saçlarını durularken ya da saç maskesi olarak kullanıyor. Koyu renkli bira, saçlara daha iyi geliyormuş. Eğer saçlarınız çok kuru ise, biraya birkaç damla zeytinyağı ekleyin ve elde edilen karışımı saçınıza maske gibi uygulayın.

Melanie Griffith
Sırrı: Badem yağı
Melanie Griffith, saçlarına sağlıklı bir parlaklık vermek için saf badem yağı kullananlardan….

Catherine Zeta-Jones
Sırrı: Bira ve bal karışımı
Parlak saçlar elde etmek için Catherine Zeta-Jones’un bakım yöntemi de ilginç. Jones, bira ve balı eşit oranda karıştırıp saçlarına sürdükten sonra 30 dakika bekletip, duruluyormuş.

Marilyn Monroe
Sırrı: İçme suyu
Efsane yıldız Marilyn Monroe, parlak saçlara kavuşmanın yolunu “su”da bulmuş. Monroe, hayatta olduğu süre boyunca saçlarını sadece içme suyu ile yıkarmış…


Angelina Jolie
Sırrı: Siyah çay
Angelina Jolie’nin parlak koyu renk saçlarının sırrı ise 2 tutam siyah çayda gizli. Jolie, siyah çay bitkisini kaynatıp, soğuduktan sonra saçlarını bu suyla duruluyormuş…

Kaynak: kadınlarkulübü.com

2 yorum:

Düş Kızı dedi ki...

Ben de saçıma badem yağı maskesi uygulayanlardanım. Bir yumurta sarısı ve zeytinyağı da ekleyerek saçıma sürdükten yaklaşık 1.5 saat sonra yıkıyorum. İnanılmaz besliyor saçı :)
Biralı şampuanlar var piyasada, koftiden zannediyordum onları ben... Fakat J.Lo ablamız uyguluyorsa bir bildiği vardır herhalde :)
Paylaşım için teşekkürler tatlım :)

bensu dedi ki...

Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim:))

Yorum Gönder