Kombin Önerileri 29 : Sunshine !!!

Merhaba arkadaşlar ;) Bugünkü kombinimin çekimlerini yaparken gün batımını çok sevdim ;) Normal gömlek olarak aldığım bu gömleğimi , önünü bağlayarak ve üst düğmelerini tamamen kapatarak kolye ile farklılaştırmak  istedim ;) En sevdiğim beyaz pantolonum ve kahverengi aksesuarlarım ilede kombinimi tamamladım ;) Siz siz olun sıradan kıyafetlerinizi gömleklerinizi önden bağlayarak veya kolyeler  ile farklılaştırın  ;)  Blogumdaki "Kombin Önerileri" bölümünün amacı da bu zaten ;) Sıradan kıyafetlerimizi nasıl kullanışlı ve gösterişli hale getirebiliriz ;) Umarım "Kombin Önerileri" bölümlerinden ilham verebiliyorumdur ;)

Sevgiyle Kalın  


Gömlek: Mango
Pantolon: Mango
Çanta: Mango
Ayakkabı: Hotiç
Kolye: Tresera
Kemer: T-Box
5 yorum:

Sibelce dedi ki...

ayakkabıların çok şık.güzel günlerde kullan

cemre dedi ki...

çok sevdim kombinini ben beyaz pantolon pek kullanamıyorum ama sende görünce denemek istedim şimdi:) saçlarında ne güzel maşşallahh diyorum:)

merv diellin dedi ki...

yaaa saçlarına bayıldııım :)

Adsız dedi ki...

Kombinin çok güzel olmuş ama senden bir ricam var, ben malum Türk kızı olduğumdan biraz yuvarlak hatlara sahibim, o yüzden bir kıyafetin benim üzerimde hem önden hemde arkadan duruşu önemli. Sende kombinlerinde düz bir açıyla önden ve arkadan duruşunu paylaşırsan daha iyi fikir sahibi olabilirim. Ayrıca kemeri de tam göremedim o da çok hoş birşeye benziyor. Mango'da senin gömleğinden gördüm, çok hoş hakikaten herkese tavsiye ederim, fakat pantolonunu bulamadım, en kısa zamanda onu da deneyeceğim. Paylaşımların çok güzel, benim gibi gençlere çok yol gösterici oluyorsun, teşekkürler...

bensu dedi ki...

Sibelce : Çok teşekkürler ;)

cemre: Çok teşekkürler :))

merv diellin : Ne diyeceğimi bilemedim çok teşekkür ederim :))

Adsız : Tamam canımm bu dediğin öneriyi göz önünde bulundurup daha dikkat edeceğim kombin çekerken. Eğer yol gösterici olabiliyorsam ne mutlu bana çok motive oluyorum çok sağolun ;))

Yorum Gönder