Erkek Modası ; 2013 Sonbahar-Kış Trend Renkleri

Beni takip eden kadın takipçilerimin yanı sıra erkek takipçilerimde var ve sürekli neden erkek modasıyla ilgili birşey yayınlamıyorsun diye sitemler aldım , ara ara elimden geldiğince erkek modasıyla ilgili postlar da yayınlayacağım ;) Umarım bu alanda da size yardımcı olabilirim..

Sonbahar-kış sezonu renkleri, detayları ve modern çizgileriyle sonsuz seçenekler sunuyor. Yapmanız gereken, öne çıkan trendleri inceleyerek vücut tipinize uygun akıllı alışverişe yönelmek. Özellikle sonbahar-kış moda renginde turuncu ve kırmızı tonlarını çok sık göreceğiz..Bunların yanı sıra üstünde durulması gereken renk kesinlikle asker yeşili (military)... Yeşillerde askeri olanların dışında zümrüt yeşili, mavilerde ise koyu lacivertlerin ve Kobalt mavisinin gözde olacağı bir sezon...


Masmavi Bir Kışa Hazır Olun
Nazar boncuğu mavisinden laciverte kadar geniş bir renk skalasıyla karşımıza çıkan mavi, tonlarıyla yapılan stiller hayranlık uyandırıyor. Lacivert detaylar maviye en iyi eşlik eden renklerin başında geliyor, diğer renkler ise mor,beyaz ve kremler.. Mavi bu sezonda olduğu gibi önümüzdeki sezon da tahtını kimselere kaptırmıyor.


Toprak Rengi
 2013’ün heyecanlandıran renklerinden biri de kahverengi. Sütlü kahve kıvamından hafif telveli kahveye kadar bütün renkler mevcut kahverengide. Diger renkler gibi birleştirerek kullanıldığında fark yaratan kahverenginin en iyi dostları; yeşil, gri ve krem tonları.


Mandalina 


Turuncu ve tonları 2012 yazından beri hayatımızda. Turuncunun en büyük özelliği yazın bütün renkleriyle aşk yaşıyor olması. Maviler ve yeşiller ile yaz boyunca en iddalı stilleri oluşturabilirsiniz. 


Sarı


Sarı da bir çok renk gibi 2 sezondur altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Yapacağınız stiller kremler ve beyazlarla olunca tadından yenmeyecektir. Renkleri genel olarak kendi tonlarıyla kullanmak iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır. Dikkat etmeniz diğer konulardan biri de doğru parçalarda doğru renkleri bulmanız. 
1 yorum:

Bloglar Yarışıyor Ödüllü Blog Etkinliğine Siz de Davetlisiniz dedi ki...

Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla şöhret sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Bu yılda sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Başvurularımız 30 Kasım tarihine kadar devam edecektir. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
Teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
Yorum Gönder