Şubat Tatili Part 3: Barcelona 2.Gün (Camp Nou)

Barcelona 1.gün postunu okumayanlar ve merak edenler buradan bakabilirler.Barcelonadaki 2.gün , ilk durağımız Camp Nou stadyumuydu ;) O meşhur Avrupa'nın en büyük stadyumunu görmek gerçekten çok güzel bir duyguydu:) Çok fazla cümleler kurmadan fotoğraflar ile anlatmak bence en güzeli:)


Stadyumun içerisinde bulunan store tek kelimeyle şahaneydi.. Neredeyse 2 saat içeride kaldık (kendimizden geçtik desem daha doğru olur ) ve birkaç birşey aldık..

 Daha sonraki durağımız Plaza De Espana

 Asansör ile yukarı çıkıyoruz..Gaudi'nin muhteşem eseri Park Guell Her simgenin o kadar ilginç hikayesi var ki gerçekten" nasıl yani ?"diye sormadan geçemiyorsunuz.

En ilginç an ise ; orda birkaç Türk gördük ve Antonio adındaki bu beyle konuşuyorlardı ama tabikide İspanyolca değil Türkçe :) Antonio tam bir Türk hayranı desem yeridir. İnanırmısnız Türkçeyi sizden benden daha iyi konuşuyor öyle diğer yabancılar gibi yarım yamalak ta değil ben hala nasıl yani ? bu nasıl İspanyol ?demeden geçemedim:) Orada rehberlik yapıyormuş ve sürekli Türkiye ye geliyormuş hatta 3-4 tane kız arkadaşı olmuş ilişki anlamında:) Ve orada turistlere gördüğünüz bu işi yapıyor :) İsmini unuttum kusura bakmayın:)

Geç de olsa La Sagrada Familia ya geldik:) Yine Gaudi tarafından yapılan ve yapımı hala devam etmekte olan bazilika.İnanın bu olağanüstü yapıtları görmek ve hikayelerini dinlemek,öğrenmek muhteşem birşey..
5 yorum:

Sevil Aslan dedi ki...

canım resimler çok güzel...

Ben de herkes gibiyim... dedi ki...

tek kelimeyle süper :)

meelviin* dedi ki...

çok eğlenceli bir tatil olmuş sanırım:) fotoğraflar çok hoş ama favorim kupalı olan:)

sevgiler:)

bensu dedi ki...

Sevil Aslan: çok teşekkürler sevilcimm:))

Ben de herkes gibiyim: Teşekkürler...

meelviin*:aynen canım benimde favorim o fotoğraf :)))

Just Celine dedi ki...

merhaba bizde şubat ayında turla gitmeyi düşünüyoruz. Siz hangi turla gittiniz ve memnun kaldınız mı öğrenebilir miyim? teşekkürler

Yorum Gönder