Sizleri Davetiye Seçmeye "DAVET" Ediyorum ;)Düğün aşamasının en önemli detaylarından biride tabiki davetiye seçimidir. Özellikle bayanlar beylere göre  bu konuda daha titizler. Bence seçtiğiniz davetiyeler sizi yansıtmalı.. Üstelik artık davetiye seçenekli fazlalaştı. Eskisi gibi düz bir zarfın içinden çıkan bir kağıt yerine oldukça modern ve sıradışı davetiyeler mevcut. Düğün telaşı sırasında acele karar vermek yerine sizin için seçtiğim örneklere bir göz atmanızı tavsiye ederim.. Umarım seçenekler arasında, hayatınızın en büyük daveti için göndereceğiniz davetiyeyi bulursunuz.. ;)*Resimler internetten alıntıdır.

9 yorum:

Melodram dedi ki...

Bence bu ciciler beyleri de ilgilendirir ve bir çoğu düzünü tercih eder. asadf.
Para gidio para.:D

Bu kadar güzel şeylerin altına da bu yorum.:/
Başa alıyorum.
1.ci olana bittimmm! Hemen evlenebilirim o derece.

Sabiha dedi ki...

Bu yaz erkek kardeşimin düğünü var,bizde bayağı araştırdık bu davetiyeleri. Gerçekten çok değişik modeller var,en sonuncuyu bende çok beğenmiştim. Ama son söz gelin hanımın.Paylaşım için teşekkürler.

kozmetikperisi dedi ki...

şişeli modeli çok beğendim ama davetiyeyi posta ile yollayacağımız yerlere göndermek sorun olur,yada kargoyla gider oda masraflı olur:(

Flávia e Cristiana dedi ki...

Olá! Gostei muito de ler as matérias publicadas. Um abraço.

Aycelce Hayat dedi ki...

elmalı olanı beğendim, bir elmanın iki yarısı mantığı . ama benim mantığım insanların sonradan atacağı ,onlarca kağıt parçası olarak düşünülen şeye çok abartı seçimler yaparak gereksiz masrafa girilmemesi yönünde.

sonsuz dekorasyon dedi ki...

ayy biz atlattık çok şükür allah seçeceklere kolaylıklar versin:)

Adsız dedi ki...

ayyyyyyy daha zaman olmasına ragmen benim gozum davetiyelerdeydi cok guzel olmus bu yazı. 1 harika ve 9 ikinci seceneğim. ama hepsinin anlamı ve özelliği ayrı guzel :)

Modafobik dedi ki...

Bu davetiyeler çok eğlenceli yaa! :)

zuuu dedi ki...

bence kesinlikle şişeli model harikaaa:)

Yorum Gönder